No cóż… mamy kolejny już 2024 rok i dziewiętnaście lat za nami. Wiele się wydarzyło przez tak długi czas, tak jeśli chodzi o muzyczny kształt zespołu jak i o skład personalny. Po trudnym okresie roku 2018 , który wydawało się, że został opanowany, przyszedł kwiecień 2020 . Niespodziewana decyzja naszej koleżanki Joli, która postanowiła opuścić szeregi grupy, spowodowała kolejne , ale chwilowe zamieszanie w składzie zespołu. Chyba przyzwyczajeni i już uodpornieni do nagłych, niespodziewanych decyzji byłych kolegów, postanowiliśmy nie popadać w depresję i poszukać godnego następcy na etacie pani śpiewającej. Długo nie trzeba było czekać! Znalazł się niedaleko, za przysłowiową miedzą, w Ostrołęce. Postanowiliśmy więc podjąć współpracę z Marcinem, który z marszu wziął się do pracy i zdecydował wspólnie z pozostałą częścią Holy Water brnąć dalej w nieznane. Mamy nadzieję, że godnie zastąpi koleżankę przy mikrofonie!

Nowy wizerunek zespołu zapowiada się bardzo ciekawie. Jesteśmy przekonani, że Marcin wniesie nowego, radosnego ducha i dużo świeżego oddechu . Zaś swoim mocnym i niepospolitym głosem oraz charakterem wzbogaci brzmienie całego zespołu.

Kierunek zostaje ten sam. Oczywiście cały czas pod górkę , pod wiatr ciągle z tym samym uporem i konsekwencją w działaniu. Cały czas po tym samym gruncie i wyboistej drodze, ale do przodu.

Przed nami kolejna, już trzecia w dorobku płyta, kolejne koncerty duże i małe. Jeszcze więcej koloru rock & blue’s. Jeszcze więcej radości i samozaparcia. Droga się nie skończyła, siły są, więc idziemy dalej …

dzie

W składzie:
Marcin Pawelczyk – Śpiew
Bernard Krasuski – Gitara
Grzegorz Wądołkowski – Gitara Basowa
Paweł Czerwonko – Perkusja