Drodzy Państwo, Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą debiutancką płytę zatytułowaną „Mania Wolności”. Na płycie znajdziecie Państwo 7 autorskich utworów z początkowego okresu twórczości zespołu. Sądzimy, że symboliczna grafika wydawnictwa, zróżnicowana stylistyka zamieszczonych kompozycji, utrzymana w klimatach blues-rock, jak też nieprzypadkowa ich kolejność, pozwoli Państwu bliżej poznać i być może polubić muzykę zespołu Holy Water. Zainteresowanych słowem, zapraszamy do odwiedzenia zakładki „Teksty”.

„Nie ma Bluesa w Łomży” to kolejny, już drugi album w dorobku łomżyńskiego zespołu Holy Water. Na krążku znalazło się osiem kompozycji – od nastrojowych ballad, poprzez utwory bluesowe, aż po mocne, rockowe brzmienia. Zadbaliśmy także o wyrafinowaną grafikę wydawnictwa, która doskonale uzupełnia charakter zarejestrowanego materiału muzycznego. Mamy nadzieję, że po wysłuchaniu zawartości, każdy odnajdzie coś bliskiego swoim upodobaniom i wrażliwości, a poprzez to, zaprzyjaźni się na stałe z twórczością zespołu Holy Water.

„Kręta Droga”, to już trzeci album zespołu wydany wiosną 2022 roku. Tak jak na poprzednich płytach, tak i tym razem, grafika została utrzymana w zbliżonej konwencji.Dużo kolorów, symboliki, mistycyzmu, jest nawiązaniem do zawartości muzycznej oraz tekstowej płyty.Na albumie znajduje się siedem kompozycji, tym razem bardziej zbliżonych w stronę stylistyki rockowej. Oczywiście brzmienia blusowe odnajdziemy także, chociaż w odrobinę mocniejszym wydaniu. Sądzimy, że ta nowa odsłona muzyczna wzbogacona o głos nowego frontmana przypadnie Państwu do gustu i muzykę Holy Water włączycie na stałe do swojej ulubionej płytoteki.

Osoby, które chciałyby nabyć płytę (koszt to tylko 30zł z wysyłką), prosimy o kontakt pod adresem: sa-am@wp.pl lub tel. 602 280 965.